Trzy wymiary Internetu

1523241-trzy-wymiary-internetuInteria ponownie wyciąga rękę do czytelnika, wskazując mu sprawy, ludzi i miejsca, których nie znajdziemy na czołówkach portali, prasy czy telewizji. Oto kolejny zbiór reportaży i tekstów wybranych przez redakcję serwisu Interia, które warte są naszej uwagi, które warte są dostrzeżenia i zastanowienia. Wśród tematów pojawiają się zagadnienia autyzmu, sytuacji syryjskiej, nieco wspominek o pokoleniu dziś dojrzałych ludzi  czy nawracającej mody lat PRL. Część reportaży zapala kolejny reflektor na osoby, które dobrze znamy, ale warto je zobaczyć jeszcze w innym świetle: Maryla Rodowicz, Dmitrij Głuchowski, Dorota Sumlińska. Znajdziemy tu także sprawy dotyczące uchodźców, górników, Gruzji, Tel Awiwu czy reportaż o przeklętych, wiecznie psujących się rzeczach..

Ten eklektyczny zbiór tekstów, wyszperanych z Internetu, otrzymuje zupełnie za darmo. Jest on dostępny między innymi w Woblink.com. Oto jak zgrabnie ten zbiór tekstów ujęła pani redaktor:

DUŻO, KRÓTKO I SZYBKO – w tych czasach dziennikarstwo internetowe można by sprowadzić jedynie do tych trzech słów. Ale w redakcji portalu Interia zawsze staramy się znaleźć czas i chęci na pisanie o tym, co nas porusza. Z przyjemnością przedstawiamy naszym użytkownikom ludzi, których podziwiamy, a próżno ich szukać na pierwszych stronach gazet. Zabieramy czytelników w miejsca, o których nie potrafimy zapomnieć, choć nie roi się w nich od turystów. Najlepsze teksty naszych dziennikarzy, które powstały w ostatnich miesiącach, wybraliśmy spośród gąszczu linków i zebraliśmy w tym e-booku. Zachęcamy: poznajcie świat z naszego punktu widzenia!

AGNIESZKA ŁOPATOWSKA

INTERIA


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s