Audiobooki w Multisporcie

Ashampoo_Snap_2018.02.14_17h43m01s_005_

Multisport ponownie włącza program motywujący. Korzystam z tej karty ciut powyżej roku i jest to już trzeci raz, kiedy Multisport znajduje sposób, aby pobudzić Twoją aktywność. W tej edycji jest o tyle ciekawie, że cały pomysł nie kończy się na podarowaniu audiobooków. Skupmy się jednak najpierwej na tym aspekcie.

W tej edycji mamy do wyboru 3 audiobooki spośród 26. Tematyka bardzo zróżnicowana, przez co z pewnością każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie: literatura kobieca, kryminały, sensacja, fantasy, reportaż, historyczne, motywacyjne a nawet komedia.

Co trzeba zrobić aby otrzymać audiobooki? Wystarczy się zarejestrować w nowym serwisie Multisportu i wybrać „Generuj Kody”. Otrzymamy trzy kody, które możemy zrealizować w sklepie Audioteki, na 3 wybrane książki z zaprezentowanej listy:

Ashampoo_Snap_2018.02.14_17h43m19s_006_Ashampoo_Snap_2018.02.14_17h43m37s_007_Ashampoo_Snap_2018.02.14_17h43m52s_008_

Oferta audiobooków ważna jest do końca maja – czyli wystarczająco długo nie tylko aby skorzystać, ale nawet postarać się kartę Multisport, jeżeli jeszcze nie macie 🙂

Na tym jednak oferta motywacyjna się nie kończy. Operator kart przewidział motywowanie aktywnych poprzez dawanie prezentów co kilka miesięcy. Pierwszy prezent otrzymamy po czterech miesiącach od aktywacji konta i już teraz wiemy, że będzie to ebook: Zdrowie Zaczyna się w Kuchni. Książka nie jest dostępna w LubimyCzytać, więc spodziewam się, że jest to autorska praca na potrzeby serwisu.

Jeżeli utrzymamy aktywność, to następną nagrodę otrzymamy po kolejnych 5 miesiącach. Obecnie nie wiemy co to będzie, ale serwis obiecuje, że dowiemy się „już wkrótce”. Przy założeniu, że korzystamy z karty aktywnie, kolejne nagrody będziemy otrzymywać co 3 miesiące. Brzmi zachęcająco? Z pewnością 🙂 Co więcej! Zmiana karty Multisport (choćby ze względu na zmianę pracy) nie oznacza, że przygodę zaczynamy od początku! Oto schemat działania tego systemu:

Ashampoo_Snap_2018.02.14_17h54m59s_010_

Siła motywacyjna tego nowego serwisu jest jednak dużo większa! Znajdziemy tu zachęty do wyzwań typu „30 dni bez cukru”, możliwość wzięcia udziału w treningach przygotowujących do nart. Dostępnych jest już teraz kilka innych, drobniejszych prezentów. Np. zimowa gra planszowa, którą drukujemy i składamy, bezpłatny plan diety, ebook opisujący techniki rozgrzewki i inne. Atrakcji przybywa i wydaje się, że z kartą Multisport będzie się ciężko nudzić 🙂


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s