Ruszyła akcja CZYTAJ.PL

main_logo

Nareszcie rusza kolejna edycja akcji Czytaj.pl! Czekaliśmy na to dokładnie 11 miesięcy. Liczyłem na przynajmniej dwie takie akcje w ciągu roku, ale może jeszcze za wcześnie na taką ekstrawagancję? Tak czy owak mamy 12 książek, które możemy słuchać lub czytać (połowę książek mamy dostępnych również w formie audiobooka). Poniżej spis dostępnych książek z odnośnikami do serwisu Lubimy Czytać:

Ashampoo_Snap_2017.11.02_12h52m45s_009_

Akcja polega na tym, że przez miesiąc – to znaczy do końca listopada – możemy przeczytać (lub wysłuchać) zupełnie za darmo aż 12 książek. Rok temu wprawdzie pozwolono jeszcze na dokończenie książki poprzez podarowanie kilku dni z grudnia – w tym roku tego zabrakło. W tej akcji musimy faktycznie dobrze się zbierać z czytaniem, aby zmieścić się do 30.11.2017. Dwanaście książek na miesiąc to bardzo mocne tempo – nie wielu z nas skorzysta w całości z tej oferty. Myślę jednak, że każdy znajdzie coś dla siebie i doczyta (lub dosłucha) przed upływem daty końca promocji.

Jak działa cała akcja? Oto szybka rycina obrazująca schemat ideowy:

Ashampoo_Snap_2017.11.02_12h53m09s_010_

Pobieramy więc na początek aplikację Woblink (jeśli jeszcze nie mamy), rejestrujemy się (trzeba mieć konto – inaczej nie zadziała), skanujemy kod QR z plakatu, który należy odnaleźć i w ten sposób otrzymujemy dostęp do darmowych książek i audiobooków.

W tym miejscu warto dodać, że w tym roku akcja zatacza szersze kręgi i plakaty będą dostępne także Anglii, Irlandii, Szkocji, Hiszpanii a także Islandii(!).

Komu powinniśmy podziękować, za tak wspaniałą akcję? Oto „winowajcy”:

Ashampoo_Snap_2017.11.02_13h55m21s_011_.png

A tymczasem lecę po kody! 🙂


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s