Audiobooki dla sportowców

Ashampoo_Snap_środa, 12 lipca 2017_08h33m58s_004_.png

Multisport pownownie promuje zdrowy tryb życia połączony z rozwojem kulturalnym: od lipca właściciele kart Multisport mogą pobrać dodatkowe trzy audiobooki z wydzielonej oferty Audioteki. O tej akcji wspominałem już na początku tego roku – teraz możemy otrzymać kolejne książki – zupełnie za darmo. Tak po prostu, za to, że chcemy być aktywni. Wspaniały pomysł, wspaniała inicjatywa.

W tej edycji promocji książek mamy mniej książek do wyboru – 10 sztuk. Poprzednio mogliśmy wybierać  z pośród 16-stu. Wybór jednak jest wystarczający i każdy powinien znaleźć coś dla siebie:

Ashampoo_Snap_środa, 12 lipca 2017_08h34m25s_005_.png

Z moich rekomendacji z pewnością polecę dwie książki Marcina Ciszewskiego – doskonale pisze sensacje i obie książki przeczytałem z przyjemnością. Nie wykluczone, że do nich wrócę jeszcze. Drugim bardzo ważnym autorem jest nasz fantasta Stanisław Lem – aż dwie książki, obok których nie wolno przejść obojętnie! Warte także zwrócenia uwagi są fragmenty dzienników pana Beksińskiego – nie czytałem tego jeszcze, jednak oceny i opinie na LC są mocne. Z autorów, których jeszcze rozpoznaję i polecę, to jest Remigiusz Mróz. W zeszłym roku trochę mnie zmęczył, jako że pisze nieco nierówno. Tej książki jeszcze nie czytałem i w gruncie rzeczy cieszę się, że trafiła mojej biblioteczki za 0 PLN 🙂

Tak na wszelki wypadek powiem, że panią Pawlikowską znam, jednak nie umiem nic powiedzieć o tej książce, tu prezentowanej – widzę ją po raz pierwszy. Jakby jednak na to patrzeć, jest z czego wybierać i dylemat nie będzie raczej dotyczył „nie mam z czego wybierać” tylko raczej „co tu wybrać? chciałbym móc więcej niż te trzy sztuki…”


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s