Przedpiekle – przedsprzedaż

BANER 2.png

Całkiem niedawno temu pisałem o młodej autorce, Vera  Eikon, której to książkę, udostępnioną czytelnikowi za darmo, właśnie skonsumowałem. Jeszcze nie zdążyłem nawet przybliżyć się do recenzji, jak okazało się, że pani Katarzyna zaczyna mocno budować drugi i trzeci filar swojej przygody selfpublishingu. Dziś właśnie ruszyła przedsprzedaż jej najnowszej książki, Między Prawami, Przedpiekle, będącą kontynuacją Między Prawami, Polowanie na Wilka.

Pani Katarzyna zdecydowanym ruchem wyciąga rękę do swoich czytelników, podkreślając często, że to oni są dla niej najważniejsi. Dlatego też udostępnienie pierwszej części serii Między Prawami nie jest jedynym zabiegiem marketingowym. Przedsprzedaż daje gwarantowane 20% upustu od ceny, która będzie obowiązywać od daty premiery. Premiera zaś przewidziana została na 4 września 2017. Dodatkowo każdy egzemplarz książki kupiony przedpremierowo zostanie podpisany przez autorkę. Dostawa książki planowana jest na dzień premiery. To ostatnie pewnie będzie ciężko zrealizować, biorąc pod uwagę nieprzewidywalność transportu pocztowego, ale nie jest to szczegół warty roztrząsania. Wartym zaznaczenia jest jednak fakt, że kupione książki przedpremierowo mają gwarancję czasu dostawy do 3 dni roboczych. Po premierze czas ten będzie wydłużony do 7 dni.

okladka 3D_.pngKsiążka, tak w przedsprzedaży, jak i po, dostępna jest w postaci papierowej jak i elektronicznej (mobi, epub lub PDF). Wersja papierowa kosztuje aktualnie 31,92 PLN (po 4.09.2017 będzie kosztować 39,90 PLN. Wersja elektroniczna została wyceniona na 15,92 PLN a po premierze 19,90 PLN. Koszt dostawy to 4,90 PLN. Komplet w postaci książki papierowej i elektronicznej (dla mnie najbardziej ulubiona) dostępna jest w cenie 39,84 PLN a we wrześniu będzie dostępna już za 49,80 PLN. Paczka będzie dostarczana z pomocą Polskiej Poczty i będzie kosztować 4,90 PLN.

Ale przejdźmy do konkretów – strona, gdzie prowadzona jest przedsprzedaż to http://veraeikon.shoplo.com. Tu znajdziemy dostępne pakiety oraz możliwość pobrania darmowego fragmentu powieści i tu możemy także dokonać zakupu. Do wyboru mamy trzy opcje:

  • książka w wersji papierowej z autografem autorki (pod warunkiem zakupu do 4.09.2017), 438 stron w formacie A5,
  • pakiet elektroniczny książki w trzech formatach (PDF, mobi, epub),
  • komplet książek: papierowa + ebook w powyższych formatach.

Ok, ale co my właściwie znajdziemy w tej nowej książce? Chyba powinienem od tego zacząć :). I tak i nie. Otóż pierwsza część tej serii jest udostępniona za darmo, więc zachęcam do przeczytania a z pewnością będziecie wiedzieli czego spodziewać się po drugiej części. Aby jednak stało się zadość pewnym zasadom, to „przeklepuję” to co znajdziemy na „plecach” książki:

Na pierwszych stronach powieści zostaje popełnione morderstwo. Ginie prostytutka. Sprawcy – poseł i policjant. Z tego może wyniknąć tylko jedno – emocjonująca historia pełna tajemnic i szokujących zwrotów akcji! Komisarz Alan Berg (ps. Proca) nieugięcie tropi przestępców, w konsekwencji czego wystawia się na ogromne niebezpieczeństwo. Bowiem pewne tajemnice powinny pozostać niewyjaśnione…

KWADRAT


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s