Halloween

Wspomnienie z 08. 11.2010

Wprawdzie był to dzień przed Halloween, ale tak się złożyło, że lepszego terminu mógłbym już nie wyhaczyć. Zadzwoniłem do siostry – gadaliśmy może z 5-6 minut po czym na drugiej linii odezwała się mamuśka – siostra więc rzuciła szybko „to ja zadzwonię później” i zamykając klapkę odłożyła telefon do kuchni (nie wiedząc, że zamknięcie klapki nie rozłącza rozmowy). Ja oczywiście miałem jeszcze kilkadziesiąt minut jazdy, więc stwierdziłem, że posłucham sobie tej rozmowy i się nie rozłączyłem.
Niestety jakość rozmowy była słaba – słyszałem, że jeszcze gadają, ale zupełnie nie rozumiałem słów. Stwierdziłem jednak, że jest to super szansa na zrobienie psikusa :)) Postanowiłem więc wyczekać końca rozmowy.

Gdy rozmowa ucichła odczekałem jeszcze ok. dwóch minut i rozpocząłem straszenie: głębokim, niskim i powolnym głosem zacząłem powtarzać jak mantrę wypowiadaną przez kapłana sekty imię siostry. Używałem troszkę zawodzącego głosu, aby brzmiał jeszcze lepiej i jeszcze bardziej przeraźliwie tajemniczo. Po kilkunastu wywołaniach zacząłem tracić już nadzieję, że mnie ktoś słyszy, aż nagle usłyszałem w słuchawce: „ja cię chyba zamorduje!!! Mało nie zemdlałam ze strachu!!! Wpędzisz mnie do grobu świrusie!!!” :)))

Okazało się, że telefon zostawiła na głośnomówiącym, więc było mnie słychać bardzo dobrze (wcześniej miałem wyłączony mikrofon – to tak dla wnikliwych 😉 ). Pech chciał, że właśnie w tym czasie jej mąż i syn wybyli z domu (to była sobota) i była sama. Gdy usłyszała mój zawodzący głos struchlała, ale już po ułamku sekundy ruszyła powoli w kierunku głosu – w kierunku kuchni. Im była bliżej tym dźwięk był wyraźniejszy i tym bardziej się bała, o krok od omdlenia…

Wypomina mi to do dziś – ciekawe dlaczego? ;)))

halloween-pumpkins-2-1199288-640x480


Jedna myśl w temacie “Halloween

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s