Mega Bookrage

Wow! Pierwsze słowa, które się cisną, gdy widzi się taki pakiet Bookrage. To wspaniała okazja aby nadrobić zaległości, aby zakupić zestawy, które przegapiliśmy. Cała akcja z okazji Pyrkon 2017 – czyli wszystko wokół fantastyki. A zdaje się, że najlepszym elementem tej akcji jest powtórzenie Zajdla. Akcja bardzo krótka, bo trwa jeszcze tylko 3 dni! Nie ma więc czasu na zbyt długie rozważania i wahania 🙂

18118497_694103127416027_7022078995485239127_n.jpg

A oto jakie książki mamy w poszczególnych pakietach. Zacznijmy od najbardziej wyczekiwanej powtórki, czyli pakietu Zajdla, w którym mamy dostęp aż do dwunastu książek:

zajdel01Zajdel02zajdel03zajdel04

W drugiej kolejności chciałbym przedstawić Ćwieka, który był prezentowany w lutym tego roku. Pakiet wyglądał nieco inaczej, ale i tak warto nadrobić, jeśli nie zdążyliście poprzednio:

cwiek01cwiek02

Jest też powtórka z Walking Dead – przede wszystkim dla fanów bardzo popularnych komiksów o tych samych tytułach. Zestaw jest niezwykle atrakcyjny, bo całość można nabyć już za niecałe 12 PLN:

walkich

I na koniec dwa polskie nazwiska fantastyki, których nie wolno pominąć. Pierwszy niech będzie Wiśniewski-Snerg. Pięć książek za niecałe 14 PLN – tylko brać!

snergsnerg01

I na koniec Boruń i sześć jego książek, w tym jedna papierowa wersja:

snergsnerg01


2 myśli w temacie “Mega Bookrage

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s