Humble book bundle

Tym razem postanowiłem przybliżyć akcję podobną do Bookrage (lub odwrotnie). Mowa o Humble Book Bundle. Serwis super okazji znany jest w Polsce głównie z okazji pakietów gier, które można nabyć za niezwykle niską cenę. Mało kto jednak wie, że Humble serwuje także (głównie) książki elektroniczne w bardzo korzystnych cenach.

Podobnie jak w Bookrage, Humble posiada kilka poziomów cenowych od dolara wzwyż. Wraz ze wzrostem poziomu cenowego otrzymujemy coraz większe zestawy. Prosta zasada.

A co możemy tu nabyć? Dla przykładu: ostatnio tematyka trzymała się tematu programowania w Python. Spory zestaw książek. W zestawie za 1 dolara otrzymywaliśmy aż 7 książek, z czego przynajmniej dwie adresowane do dzieci i młodzieży, jaka dobry początek przygody z programowaniem.

Tym razem tematyką książek jest jednorożec 🙂 Nietypowo, przyznać muszę, ale z pewnością także ciekawie. W zestawie za  dolara otrzymujemy tym razem cztery książki, że czego jedna ma zaledwie 12 stron – czyli takie małe opowiadanie. Akcja trwa jeszcze 5 dni. Oto zestawy:

Ashampoo_Snap_2017.04.26_17h08m25s_001_Ashampoo_Snap_2017.04.26_17h08m45s_002_Ashampoo_Snap_2017.04.26_17h09m02s_003_


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s