Samsung Book Deals – Marzec

Gdy mowa o darmowym czytaniu to aż nie mogę się nadziwić, że w styczniu nie wspomniałem o bardzo ważnej akcji, która pozwala co miesiąc otrzymać jedną książkę za darmo. Mowa o Samsung Book Deals, która opiera się o sklep Amazon.

O akcji/promocji nie wiele wiadomo i nie jest jakoś szczególnie nagłaśniana. Powiem więc o niej kilka  słów – niewykluczone, że dotycz także Ciebie!

Samsung do niektórych swoich telefonów dodaje możliwość instalacji aplikacji Kindle for Samsung (np. poprzez Galaxy Apps). Jest to specjalnie zmodyfikowana aplikacja dająca możliwość odbierania co miesiąc drobnego prezentu w postaci darmowej książki. Wybieramy zawsze z pośród czterech sztuk. Książki oczywiście są po angielsku, ale dla tych co się uczą jest to całkiem niezła gratka!

Gdy wspominam o tym, że dostajemy coś za darmo, często pojawia się opinia typu „jak darmo, to kich”. W tym przypadku nic bardziej mylnego. Oczywiście nie są to książki, któe znamy z półek księgarni lub reklam. Są to jednak książki wysoko oceniane i często posiadające już setki ocen – czyli zdecydowanie nie niszowe(!).

W tym miesiącu,  marcu, mamy do dyspozycji cztery tytuły. Tym razem mamy książkę Science Fiction, Romans (co widać wyraźnie na okładce; niestety też najsłabiej wypada w tej edycji), Nowel dla kobiet oraz Kryminał, który zaliczono także do Komedii:

Oprócz tego, że jedną z tych książek możemy mieć za darmo, to z reguły mamy możliwość dokupienia narracji Audible (czyli audiobook – można go jednak słuchać czytając książkę – MEGA pomoc dla uczących się angielskiego)  – zawsze w bardzo atrakcyjnej cenie (ok. $2,5). Osobiście bardzo często wybieram książkę z narracją, bo w przyszłości będę miał wybór, czy chcę książkę przeczytać, czy wysłuchać  – a może jedno i drugie jednocześnie.

W tym miesiącu wybrałem książkę, już nie początkującej autorki S. G.Redling, Damocles. Naturalnie z narracją Audible za 2,45 USD (co jest fantastyczną ceną na audiobooki w Audible). A Wy co wybraliście?


7 myśli w temacie “Samsung Book Deals – Marzec

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s