Ameryka Łacińska – Bookrage

Ashampoo_Snap_2017.02.19_12h02m54s_002_.png

Ledwo zakończyła się jedna akcja a tu pojawia się już kolejna. Tym razem w ramach tzw. QuickRage. Trwa to nieco krócej i zdecydowanie skromniejsze te pakiety. I co my mamy tym razem?

Książki dotyczące Ameryki Łacińskiej i tematów aktualnie gorących, które dotyczą tamtych regionów. Pakiety można zakupić jeszcze przez 6 dni. Tradycyjnie podstawowy pakiet można zakupić już 1 PLN (stąd ponownie reklamuję Bookrage’a jako darmowe czytanie). W pakiecie od 1 PLN otrzymujemy trzy książki:

Jeśli zapłacimy więcej niż aktualna średnia, to wtedy otrzymujemy jeszcze dwie dodatkowe książki (aktualna średnia to: 17,38 PLN):

 

Opisy książek znajdziecie na stronie akcji.


5 myśli w temacie “Ameryka Łacińska – Bookrage

  1. Świetne, dzięki za to! Kupiłem głównie dla Zapatystów. Swoją drogą fajnie, że ujęli Meksyk w Ameryce Łacińskiej, bo chociaż politycznie traktuje się jak ubogi kuzyn USA to mentalnie jest bliżej południa. Kiedyś w Meksyku rozmawiałem z pewnym profesorem, który mocno rozczarowany zachowaniem zaproszonych Europejczyków stwierdził, że on taką postkolonialną protekcjonalność pierdoli i zaczyna organizować coś z południowymi kolegami, zamiast się mizdrzyć do Pierwszego Świata, do którego zawsze będzie jedynie pretendował.

    Polubione przez 1 osoba

  2. To ja wolę mieć wpływ na wybór, i promocję, a nie kupić coś tylko dlatego, że jest za 1 zł (chociaż dla kogoś mogą to być książki wartościowe, nie przeczę temu). Tak czy inaczej, dzięki za informację.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s