Ćwiekopakiet na Bookrage

I oto znowu przybywa do nas czytanie (prawie) za darmo. Mowa oczywiście o Bookrage.org. Tym razem w mamy potężny pakiet książek i wszystkie od jednego autora. Ale nie byle-jakiego autora – mowa o Jakubie Ćwieku. Obecnie bez problemu rozpoznawalny, w moim przypadku głównie za sprawą serii Chłopcy, która to bardzo często pojawia się w przeróżnych promocjach i zniżkach. Pan Jakub znany jest także z powodu nagrody, jaką otrzymał w 2011 roku – mowa o nagrodzie J. Zajdla.

Jako, że wspomniałem o (prawie) darmowym czytaniu, to przejdźmy do konkretów. Za przysłowiową złotówkę można zakupić cztery książki! W tym dwie pierwsze części Chłopców.

Cztery mocne pozycje, naszego znanego i cenionego pisarza. Czy warto? Zdecydowanie TAK! Wystarczy sprawdzić oceny tych pozycji na LC a szybko przekonacie się, że nawet ten zestaw za złotówkę jest zdecydowanie warty wysiłku czytania.

Dla tych co są gotowi wydać nieco więcej pieniążka czekają jeszcze większe niespodzianki! Przy zapłaceniu powyżej aktualnej średniej (która aktualnie jest wyższa niż kolejny prób promocji!!!) otrzymamy kolejne dwie książki. Aktualna średnia jest jednak bliska 40 PLN:

Kolejny poziom promocji, to (dość dziwna sprawa, jak na razie) 35 PLN. Tu otrzymujemy kolejne dwie pozycje. Między innymi trzecią cześć Chłopaków:

Pamięć wody nie jest wysoko oceniana na LC, ale Chłopcy owszem.

Za 45 PLN otrzymujemy do zestawu poprzednich książek, kolejne dwie części Chłopców:

I na koniec wisienka na torcie! Płacąc 55 PLN otrzymasz do zestawu poprzednich książek jeszcze jedną – tym razem książka w formie papierowej z autografem autora!

pop_okladka_front_1000px


14 myśli w temacie “Ćwiekopakiet na Bookrage

  1. Ja czytałem tylko darmową wersję „Chłopcy. Będziesz to prać” – trochę mało, aby poczuć klimat, ale wystarczająco dużo aby się przekonać, że Ćwiek pisze językiem przyswajalnym dla mnie (w przeciwieństwie do Pilipiuka). Ja wskakuję w tę promocję, bo także od dłuższego czasu polowałem na ciekawą promocję – a lepszej chyba już nie będzie 🙂

   Polubione przez 1 osoba

    1. Coś w tym jest – parę razy podchodziłem do jego książek ale udało mi się tylko przez jedną przebrnąć (Wampir z M3). Z pewnością „zmuszę” się jeszcze kiedyś na Kroniki Jakuba Wędrowycza, jako że akcja dzieje się niedaleko moich rodzinnych stron oraz na „Oko Jelenia” – mam to w audiobooku, a te wchodzą mi czasami łatwiej 😉 Stylistykę facet ma jednak wyjątkową (że tak eufemicznie to określę), więc nie daję sobie wiele szans 🙂

     Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s