Ukryte terapie

egida01

Wow! To jest to!

Z jednej strony kolejny dowód jak wielcy tego świata doją nas nie tylko z pieniędzy ale i niestety ze zdrowia – co jest raczej dużo gorsze. Z drugiej strony gotowe rozwiązania tego problemu. Uwielbiam takie stawianie problemów:

Jest problem -> jest rozwiązanie

Książka o tym wszystkim, o czym lekarze nie mogę ci powiedzieć – niezależnie, czy z powodu niewiedzy, czy zwykłej solidarności około zawodowej (tej źle rozumianej). Książka, która pozwala zrozumieć, jak funkcjonuje nasz organizm, co potrzebuje do walczenia z codziennymi przeciwnościami, jak go wspomóc… Książka, która udowadnia jak proste jest to wszystko – to całe dbanie o siebie. Mowa oczywiście o naturalnej suplementacji (witaminy, minerały).

Książka, która zmieniła moje myślenie, postrzeganie i pozwoliła lepiej zrozumieć współczesność, która jest została stworzona dla nas (i chyba tak było od zawsze) ale przeciwko nam. Ja tę książkę czytam po raz drugi (tym razem z ołówkiem) i przygotowuję kolejne zmiany w moim sposobie żywienia, żywienia i suplementacji.

Zależy Ci na swoim zdrowiu? To ta książka (i kolejne części; obecnie powstaje cz. 3) jest zdecydowanie dla Ciebie! Chcesz zadać pytania dotyczące książki? Pisz – spróbuję odpowiedzieć.


4 myśli w temacie “Ukryte terapie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s